*Chris McGeorge: Tik Tak*

26/12/18 - ibelle31 - Vilvoorde
'Tik Tak' van Chris McGeorge is de perfecte thriller voor fans van Daniel Cole, M.J. Arlidge en Ruth Ware. Chris McGeorge: de nieuwe koning van de locked room mystery. Als 11-jarig jongetje loste Morgan Sheppard de moord op zijn wiskundeleraar op, terwijl iedereen dacht aan zelfmoord. Nu, 25 jaar later, wordt hij wakker, geboeid aan een bed in een onbekende hotelkamer, met vijf vreemden die ook net ontwaken. In de badkamer ligt een lijk. Op de tv verschijnt een man met een masker op. Sheppard krijgt de opdracht om binnen 3 uur de moord op te lossen, anders zal iedereen sterven. De moordenaar blijkt een van de aanwezigen te zijn, maar het is onduidelijk wie… Tik Tak is een rollercoasterthriller die je vanaf de eerste bladzijde te pakken heeft.
Ruilstaat: 
Slechts 1 keer gelezen
Categorie: 
Boeken & Tijdschriften
Fictie

Aangeboden voorwerpen

  • *John Grisham - De afperser*

    04/01/19 - ibelle31 - Vilvoorde
  • *Virginia Andrews: De Celeste omnibus*

    04/01/19 - ibelle31 - Vilvoorde
  • *Jennifer Cnops - Ik weet dus ik eet *

    31/12/18 - ibelle31 - Vilvoorde
  • *The Americans: Seizoen 1 (Zo goed als nieuw)*

    31/12/18 - ibelle31 - Vilvoorde
  • *San Francisco anders bekeken*

    26/12/18 - ibelle31 - Vilvoorde
  • *The 4400: Eerste seizoen*

    26/12/18 - ibelle31 - Vilvoorde
  • *Jumanji: Welcome to the jungle (ongeopend/nieuw)*

    20/12/18 - ibelle31 - Vilvoorde
  • *Crash*

    20/12/18 - ibelle31 - Vilvoorde
  • *City of industry*

    20/12/18 - ibelle31 - Vilvoorde
  • *The hurricane heist*

    15/12/18 - ibelle31 - Vilvoorde